Додаток таксі в Києві

Додаток таксі в Києві

Пересуватися по місту на автомобілі набагато зручніше і швидше, ніж на громадському транспорті. Тому все більше людей віддають перевагу поїздкам в таксі. Щоб не витрачати час на дзвінок оператору, можна завантажити додаток таксі. З його допомогою виклик машини до будь-якого пункту призначення стає ще комфортніше.

Скористатися софтом можуть тільки клієнти компанії. Щоб здійснити вхід в додаток, необхідно вказати логін і пароль. Ці відомості надає компанія ДЛС. Дані може використовувати конкретна фірма. Без вказівки отриманої інформації увійти в додаток таксі неможливо.

Завантажити додаток таксі

 
Google Play Store badge EN.svg e1627913724706
h45px Apple app store
 

Як працювати з додатком для виклику таксі

Програма доступна для різних пристроїв як на операційній системі iOS так і на Android. Її можна завантажити в маркеті, передбаченому на телефоні. Після завантаження та входу відкривається карта. За умови включеної геолокації програма автоматично визначить місце в Києві, де знаходиться користувач. Додаток таксі пропонує вибрати точку на карті з місцем призначення або ввести адресу вручну.

Меню складається з декількох розділів:

  1. Нове замовлення;
  2. Мої замовлення;
  3. Історія замовлень;
  4. Вибрані;
  5. Мова;
  6. Дзвінок диспетчеру.

В історії можна подивитися інформацію про кожну поїздку по Києву, яка була здійснена або скасована. Вказана вартість і час, проведений в дорозі, точний маршрут.

Якщо поїздки в додатку таксі в Києві замовляються регулярно, можна спростити завдання і додати кілька адрес в обране. Так не потрібно буде постійно вибирати точку на карті або витрачати час на пошук бажаного місця призначення.

Для тих, хто звик особисто спілкуватися з операторами, додаток таксі дає можливість зробити дзвінок диспетчеру. При натисканні на відповідну кнопку залишиться вибрати оператора і дочекатися з’єднання.

Постійні клієнти компанії отримують знижки. Для регулярних бізнес-поїздок можна скласти договір з умовами, адаптованими для конкретної фірми.

додаток таксі

Додаткові послуги в додатку таксі

Багатьом клієнтам потрібно відправити документи або цінні речі, а часу на поїздку особисто немає. У цьому випадку наші водії здійснять кур’єрську доставку до місця призначення і передадуть пакет особисто в руки адресату.

У додатку таксі в Києві є додаткова кнопка з побажаннями. Кожен, хто хоче замовити автомобіль, може залишити коментарі водієві. Доступне введення тексту в довільній формі. Є кілька стандартних фраз, які потрібно продовжити:

  • «Чекайте біля …»;
  • «Потрібна здача …»;
  • «Заїзд з боку …».

Якщо клієнт знає, в який час йому буде потрібно транспорт, можна замовити машину заздалегідь. Для цього передбачена можливість вибору дати і часу. Якщо відправитися в дорогу потрібно зараз, в програмі залишиться вибрати адресу і чекати машини, яка приїде протягом 20 хвилин.

Користувач може вказати, що ще потрібно під час поїздки. Можливо, потрібен кондиціонер, перевезення багажу або тварини. Для цього буде запропонована на вибір спеціально обладнана машина.

Якщо запланована поїздка великим складом, в автопарку доступні мікроавтобуси, вантажні та пасажирські автобуси. Кожен клієнт може вибрати мінівен, універсал або пікап. Також є автомобілі економ-класу.

Бізнес-поїздки часто включають трансфер до/з аеропорту або вокзалу. Нашим замовникам доступна така послуга, отримати дані про вартість подібних поїздок можна у оператора.

Переваги замовлення таксі у компанії DLS Trans

Компанія ДЛС пропонує клієнтам скористатися програмою таксі, гарантуючи своєчасну подачу машини. Кожен пасажир буде застрахований на час поїздки в Києві. Якщо необхідні послуги персонального менеджера, користувач може звернутися за допомогою до консультанта, який вирішить всі питання, що виникли.

Більше не потрібно турбуватися з приводу відсутності готівки. Розрахуватися за поїздку можна за допомогою банківської карти Visa або MasterCard. Сума розраховується з ПДВ і без ПДВ.

У нашому автопарку ні на одній машині не вказано бренд або приналежність до таксі. Поїздки здійснюються на сучасних автомобілях провідних марок – Toyota, Honda, Kia, Mitsubishi, Nissan, Renault, Hyundai, Mercedes-Benz. Щомісяця кожна машина проходить технічний контроль. Безпека кожного пасажира забезпечується за допомогою ременя, а для екстрених ситуацій передбачені подушки безпеки.

Вибравши додаток таксі для замовлення авто, можна відправитися в поїздку в ідеально чистому салоні, в якому немає сторонніх запахів. Клієнтів чекає ввічливий водій, одягнений в брендовану форму з логотипом компанії ДЛС. Він має достатній стаж водіння, досвід і професіоналізм.