toyota camry 2017 min

Оренда авто бізнес-класу

Оренда представницьких автомобілів з водієм – це справа, яка вимагає уважності і ретельності у виборі підрядника. Потрібно врахувати деякі особливості ринку, щоб отримати всі переваги цієї послуги, виключивши всі можливі підводні камені.

Навіщо потрібен прокат авто бізнес класу?

Автомобіль представницького класу напрокат може стати в нагоді у величезній кількості ситуацій:

 • відправитися в поїздку самостійно;
 • зустріти партнерів по бізнесу;
 • влаштувати екскурсію по місту;
 • приїхати на ділову зустріч або захід;
 • справити враження на клієнтів, партнерів або інвесторів.

Взяти в оренду автомобіль преміум-класу – відмінне рішення для цих та інших ситуацій. При цьому, клієнтові не потрібно переживати про заправку і ремонт машини, можна бути впевненим в справному технічному стані і чудовому зовнішньому вигляді. Оренда преміум-авто дозволяє елегантно і просто вирішити ці проблеми з мінімумом витрат і скористатися якісним сервісом.

Переваги замовлення авто бізнес-класу

Компанії, сферою яких є оренда бізнес таксі, надають своїм клієнтам безліч переваг. Серед них:

 1. Комплексне консультування (менеджер прокатної компанії пояснить всі особливості оренди преміум-автомобіля, відповість на всі питання і допоможе підібрати саме той вид послуги, який потрібен саме вам).
 2. Можливість бронювання (можна вказати дату і час подачі авто, воно буде доставлено точно в термін у вказане місце).
 3. Безпеку пересування (всі машини преміум-класу в оренду перевіряються і знаходяться в чудовому технічному стані).
 4. Послуги професійного водія (при оренді преміум-авто з водієм у професійній компанії, вам буде надано досвідчений водій, який знає місто і має досвід обслуговування VIP-пасажирів).
 5. Шанобливе ставлення (працівники сервісу оренди і водії преміум-автомобілів поводяться гарантовано коректно і з повагою до своїх клієнтів і їх гостям, які можуть виявитися в машині).
 6. Підвищена увага до перевагам і потребам клієнта (водій автомобіля преміум-класу завжди готовий змінити маршрут, стиль водіння або інші нюанси відповідно до побажань свого клієнта).

Все це разом створює зовсім інше відчуття від поїздки і багаторазово виправдовує вартість поїздки по місту на орендованому авто люкс-класу.

Де можна вигідно замовити автомобіль бізнес-класу в Києві?

Оренда автомобілів класу люкс і преміум-класу в Україні можуть знадобитися як на регулярній основі, так і для одноразових поїздок. Замовити цю послугу – значить, отримати величезну кількість переваг, уникнувши при цьому безлічі недоліків пересування на власному автомобілем. Залежно від конкретних потреб вас може зацікавити оренда авто бізнес класу з водієм або без нього. Правильне розуміння конкретного завдання і робота з професійної прокатної компанією може значно знизити ціни оренди люкс-авто в Україні.

Телефонуйте до компанії “DLS Trans” в будь-який час і ми з радістю постараємося вам допомогти вирішити ваше питання з авто бізнес-класу.

.