Машина з водієм на добу

Орендувати автомобіль з водієм на добу – неймовірно зручна альтернатива таксі, яка несе в собі ряд дуже важливих переваг. Забудьте про очікування подачі авто, дивні маршрути і машини в поганому технічному та естетичному стані. Оренда авто на добу – це вибір тих, хто цінує якісний сервіс і повний комфорт.

Машина з водієм на добу

Оренда машини з водієм на день дозволяє вам повністю вирішити проблему переміщення по місту або за його межами, забезпечивши комфортне та безпечне пересування. Автомобіль буде чекати стільки, скільки потрібно, довезе туди, куди потрібно і не вийде з ладу по дорозі. Фактично, орендувати автомобіль з водієм – це те ж саме, що користуватися власною машиною, але без необхідності керувати ним самостійно:

  • не потрібно стежити за трафіком, світлофорами і знаками;
  • не потрібно детально продумувати маршрут;
  • можна вживати скільки завгодно алкоголю;
  • в дорозі можна закрити очі, лягти і навіть заснути.

Це далеко не повний список переваг, які пропонує оренда машини з водієм на день. Нижче ми з’ясуємо ще ряд особливостей, які спонукають людей користуватися цією послугою і роблять її настільки популярною.

Переваги (машина на день з водієм)

Компанії, які надають послуги подобової оренди автомобіля з водієм, часто пропонують своїм клієнтам ряд додаткових можливостей.

Гнучкий вибір терміну оренди

Ви можете орендувати автомобіль з водієм на термін від 2 годин (для разової поїздки по конкретному маршруту) до доби і більше. Це дозволяє оптимізувати витрати і платити тільки за ті послуги, які вам необхідні, без переплат.

Розрахунок оптимального маршруту

Якщо в день оренди заплановано відвідання кількох місць, водій оптимізує маршрут з точки зору швидкості, зручності та безпеки. Логіка ваших пересувань потрапить в руки професіонала, який збудує її найкращим чином.

Додаткове обладнання

Список додаткового устаткування, яким може бути оснащена машина, досить великий. І все це ви можете отримати на час користування за невелику доплату:

  • Wi-Fi роутер;
  • дитяче крісло;
  • обладнання для перевезення тварин;
  • і багато іншого.

Повідомте менеджеру компанії про те, що ще може вам знадобитися, і це буде надано для вас разом з автомобілем.

Зручність оплати

Замовити машину з водієм – значить, забезпечити собі повний комфорт і зручність у всьому, включаючи оплату. За оренду машини можна заплатити готівкою або карткою (в кожній машині зазвичай встановлений термінал). Крім того, можна оформити передплату або скористатися безготівковою оплатою для юридичних осіб.

Які цілі оренди машини з водієм?

Оренда авто на добу з водієм може бути кращим рішенням в безлічі ситуацій.

Оренда автомобіля для особистого використання

Якщо намічається насичений день з великою кількістю переміщень, забезпечте собі комфорт і безпеку. Замовити автомобіль з водієм на добу – краще рішення для бізнесмена, яке дозволить займатися справою, не відволікаючись на дорогу і не думаючи про маршрут.

Зустріч з аеропорту або вокзалу, трансфер

Відвезти в аеропорт або зустріти з аеропорту найкраще на орендованій машині. Це максимальний комфорт з мінімумом витрат і клопоту. Не потрібно переживати, якщо рейс затримується. Водій буде чекати своїх пасажирів стільки, скільки буде потрібно.

Оренда авто з водієм на добу для заходів

В автопарках орендодавців часто присутні машини елітних марок, які підійдуть не тільки для поїздок, але і для фотосесій. Орендуйте їх на весілля, корпоративне свято або ділову зустріч, де необхідно справити враження.

Оренда автомобіля у відрядженні

Чим щільніше графік поїздок у відрядженні, тим доцільніше орендувати автомобіль з водієм. Так ви отримаєте водія, який прекрасно знає місто. Ви зможете встигнути відвідати всі зустрічі, які запланували і займатися справами, не відволікаючись на керування автомобілем.

Як оформити замовлення на оренду авто з водієм?

Замовити автомобіль з водієм дуже просто. Досить залишити заявку на сайті компанії або зателефонувати. Вкажіть потрібну дату, уточніть клас автомобіля, список додаткових опцій, з’ясуйте ціни в конкретній компанії.

Послуга подобової оренди авто стрімко набирає популярність, оскільки несе в собі ряд принципових переваг, які багаторазово виправдовують вартість. Спробуйте подобову оренду автомобіля з водієм і переконайтеся в цьому самі.

Телефонуйте до компанії “DLS Trans” і ми з радістю постараємося вам допомогти вирішити ваше питання по оренді авто з водієм.