Погодинна оренда авто в КиєвіАвтомобіль – це не розкіш, але вже і не засіб пересування. Це образ, імідж і конкретне висловлювання про статус і становище свого власника. Іноді необхідно приїхати на діловий обід або зустріти гостей з аеропорту на автомобілі конкретної моделі, але тепер його необов’язково купувати. Вам допоможе погодинна оренда автомобілів.

Погодинна оренда авто в Києві

Ви можете взяти в погодинну оренду найрізноманітніші автомобілі для різних цілей. Доступні і елітні моделі, і економ-клас, седани, позашляховики або вантажні рішення, з водієм і з вантажниками. Сучасний ринок дозволяє ефективно вирішити будь-яке завдання і несе в собі ряд принципових переваг.

  • професіоналізм водіїв;
  • справний технічний стан автомобіля;
  • швидкість подачі;
  • ввічливий персонал;
  • точна логістика;
  • уважний сервіс.

Завдяки всім цим факторам погодинна оренда машини стає вкрай привабливою для вирішення безлічі завдань клієнтів.

Особливості (оренда авто погодинно в Києві)

Іноді саме погодинна оренда авто з водієм є оптимальним способом дістатися з пункту А в пункт Б. Вам можуть знадобитися як автомобілі певного класу, марки або моделі, так і швидкість, вантажопідйомність і т.д. Саме доступність, якість сервісу і відповідність вимогам клієнта робить цей ринок настільки популярним і затребуваним.

Широкий спектр пропонованих моделей дозволяє підібрати оптимальне рішення як для урочистого заходу, так і для поїздки на ділову зустріч або виїзд за місто.

Будь-який автомобіль може бути укомплектований додатково. За бажанням пасажира в автомобіль може бути встановлено дитяче крісло, планшет з картами або фільмами, камера Go-Pro, Wi-Fi-роутер, GPS-навігатор, відеореєстратор і багато іншого. У разі пошкодження цієї техніки пасажиром, він оплачує не її ремонт, а страховий внесок, сума якого набагато нижче. Крім того, і автомобіль, і техніка, і водій застраховані на випадок виникнення будь-якої позаштатної ситуації.

Персонал (оренда авто з погодинною оплатою)

Крім чудової технічного стану автомобілів для погодинної оренди, важливу роль відіграє якість сервісу. Незважаючи на часто досить демократичну вартість, оренда машини погодинно залишається преміальною послугою, і ставлення до клієнта тут відповідне. Ви можете розраховувати на ввічливе і уважне ставлення з боку менеджера, який постарається допомогти вам оптимально вирішити конкретну задачу.

Погодинна оренда авто з водієм – це ще і професійне управління авто, знання міста, вміння підтримати розмову і навички контраварійного водіння. Все це дозволить вам повністю розслабитися і довіритися водієві, який гарантовано привезе вас туди, куди потрібно, в цілості й схоронності.

У разі, якщо щось піде не так, ви завжди можете звернутися зі скаргою в прокатну компанію. Репутація традиційно є для них найважливішим фактором. Тому в разі неадекватної поведінки водія одна скарга може подіяти на нього дуже сильно. Втім, виникнення такої необхідності малоймовірно.

Послуги та ціни

Вартість погодинної оренди авто в Києві включає в себе всі додаткові опції, можливості і бонуси, які надає компанія. Це ті гроші, за які ви можете замовити безпечну поїздку і першокласний сервіс від професійних водіїв. Завдяки точній відповідності комплектації авто потребам пасажира і відсутності простою, ви значно економите в порівнянні з добовою орендою авто.

Погодинна оренда авто дозволяє вам дістатися з пункту А в пункт Б з максимальним комфортом і задоволенням. Ви отримуєте величезну кількість переваг в порівнянні з громадським транспортом або таксі (в разі погодинної оренди автомобіля з водієм). Вибирайте з великої різноманітності марок і моделей, уточніть список необхідних доп. опцій і вартість, і вирушайте в дорогу з максимальним комфортом і задоволенням.

Телефонуйте до компанії “DLS Trans” і ми з радістю постараємося вам допомогти вирішити ваше питання з орендою авто з погодинною оплатою в Києві.