Оренда авто з водієм в Києві

Оренда автомобіля з водієм – це сфера, яка стає все більш популярною. Особливо, коли мова йде про столицю та її околиці. Коли потрібно організувати професійний трансфер, проїхати в повному комфорті та безпеці, а також справити правильне враження, оренда автомобіля з водієм – найкраще рішення.

Машина з водієм – безпека і комфорт в дорозі

Прокат машини з водієм – це не розкіш, а осмислене і зважене рішення, яке все частіше приймають клієнти. Задумайтесь і ви, скільки коштує одна година вашого часу? Скільки всього корисного можна тільки лише подумати, придумати і зрозуміти за той час, який ви проведете в якості пасажира автомобіля з водієм, взятого в прокат? Велика ймовірність, що вартість оренди окупиться з надлишком.

Дійсно, прокат автомобіля з водієм в Києві несе в собі набагато більше переваг, ніж просто комфортна їзда, уважний сервіс, професійний водій і точна логістика. Це можливість витратити час з користю для свого бізнесу або провести його в інших важливих думках.

Крім того, за бажанням клієнта автомобіль можна доукомплектувати такими рішеннями, як Wi-Fi роутер, який дозволить вам ефективно працювати в процесі їзди.

Оренда авто з водієм дозволяє клієнтові не займатися побудовою маршруту, стежити за дорожніми знаками і бути впевненим в цілковитій безпеці.

Прокат авто з водієм – не те ж саме, що таксі

Може здатися, що ділова людина легко пройде через насичений день, користуючись послугами таксі. Але, насправді, це не так, і у таксі є ряд дуже важливих недоліків:

 • необхідність щоразу зв’язуватися з диспетчером або викликати авто через додаток;
 • очікування водія, яке може привести до зриву запланованого графіка;
 • постійна зміна водіїв в різних поїздках;
 • різні автомобілі;
 • різні стилі водіння;
 • негарантована якість сервісу;
 • можливість відмови в подачі авто і необхідність шукати іншу службу.

Ці та інші очевидні недоліки використання служб таксі (навіть їх VIP-пропозицій) можуть привести до дуже серйозних наслідків. І вони ж повністю відсутні в разі оренди легкового автомобіля з водієм. Крім того оренда авто пропонує кілька важливих переваг:

 • гарантований професіоналізм водія;
 • додаткові опції за бажанням замовника;
 • зрозумілий маршрут всіх переміщень, який буде узгоджений з вами;
 • бездоганна їзда без порушень правил водіння авто, в цілковитій безпеці та спокої;
 • і багато іншого.

Таким чином, орендувати машину з водієм в Києві – значить, отримати набагато більше, ніж може здатися спочатку.

Зустрічають по одягу: оренда машини з водієм в Києві

Орендувати машину з водієм в Києві може бути дуже вдалим рішенням для того, щоб приїхати на зустріч з бізнес-партнерами. Інколи важливо справити правильне, гарне враження, а автомобіль – це дуже важливий елемент для його формування.

Але якщо вам необхідно з’являтися на конференції, вечірці або мітингу раз або два в тиждень, чи варто витрачати величезні гроші на покупку авто преміум-класу?

В Європі таке придбання вважається поганим тоном. Вкладення значних капіталів, які потім просто простоюють в гаражі, кажуть про людину не кращим чином, особливо, в бізнес-колах, де важлива свідомість витрат.

Навпаки, з’явившись на орендованій машині, людина заявляє про себе, як про таку, хто цінує свій комфорт і уважно ставиться до витрат. Ви приймаєте виважені рішення і вважаєте за краще користуватися послугами професіоналів. Така філософія звичайно ж справить на партнерів позитивне враження.

Прокат авто з водієм – вартість

Взяти в оренду автомобіль з водієм в Києві – значить, заощадити. Звучить дивно, оскільки ціна на оренду автомобіля з водієм, природно, перевершує витрати на таксі. Але з огляду на всі переваги і додаткові можливості, які надає оренда авто з водієм, це стає очевидним.

Крім того, у вартість прокату входить відмінний технічний стан авто і його бездоганний зовнішній вигляд. У машині, що взята на прокат, працюють всі системи і додаткові опції, від мультимедійної системи і холодильника до склопідіймача і USB-розетки. Користуйтеся всіма перевагами оренди автомобіля преміум-класу з водієм. А якщо забажаєте доукомплектувати автомобіль чимось ще, просто обговоріть це зі службою оренди. Напевно, професіонали підуть вам назустріч і нададуть все необхідне.

Замовити авто c водієм в Києві

Взяти в оренду автомобіль з водієм в Києві – значить, забезпечити себе повною безпекою, зручною логістикою трансферу і якісним сервісом, отримуючи послуги гарантованої якості. Оцініть переваги погодинної або добової оренди машини і скористайтеся цією послугою, щоб переконатися в них на власному досвіді.

Звертайтеся в компанію “DLS Trans” і ми з радістю постараємося вам допомогти вирішити ваше питання по оренді авто з водієм.